Amersfoorts forum voor architectuur, stedenbouw en landschap

FacebookVimeopodcastInstagramLinkedinNewsletterEnglish

 

Architectuurcafé over Installatieloos Bouwen

20 februari 2025 19.30 tot 22.00

Het was destijds een paradepaardje van installatietechniek: het Fläktgebouw (nu Refläkt). In dit unieke pand organiseert FASadE op donderdag 20 februari een architectuurcafé over Installatieloos Bouwen. Architect Daan Josée vertelt over hoe je duurzaam kunt bouwen met zo min mogelijk installatietechniek. De kosten voor installaties kunnen tegenwoordig oplopen tot 30% van het totale bouwbudget. Dat het anders kan zal Josee illustreren. Hij is senior architect bij Maas Kristinsson Architecten. De combinatie van duurzaamheid/innovatie en architectuur is zijn handelsmerk.

Het onderwerp is aangedragen door de ontwerpers van Jong FASadE met het thema ‘Grenzeloos Bouwen’.

Voorafgaand gaat stedenbouwkundige Johan Galjaard in op de geschiedenis van het bijzondere pand en vertelt architect Jesse Mommers (Schipper Bosch) over de toekomstplannen.


Refläkt gebouw

Het Refläkt-gebouw aan de Uraniumweg 23 is nog in aanbouw. Advies is om je warm aan te kleden en stevig schoeisel te dragen. Bij Coffee on wheels kun je vooraf een lekker kopje koffie/thee/warme chocolademelk halen. Er is een dixie, want in het gebouw zijn de toiletten nog niet operationeel. 

Datum: Donderdag 20 februari
Adres: Uraniumweg 23 op de Isselt, Amersfoort
Tijd: aanvang 19.30 uur
Bereikbaarheid: Er zijn voldoende parkeerplekken aanwezig voor fiets en auto.

Klik hier voor tickets

Lukt het niet om via de telefoon tickets te kopen met iDEAL als betaalmethode? Dan raden we u aan om de tickets via een computer te kopen, waar u iDEAL als betaalmethode kunt selecteren. Volg daar de stappen: selecteer het aantal tickets, kies iDEAL als betaalmethode, selecteer uw bank, en rond de betaling af via uw bank.

Kantoorgebouw Maas Kristinsson Architecten, Daan Josee, Refläkt gebouw

Zin in een nieuwsbrief vol architectuur, stedenbouw en landschap?   Meld je aan

FASadE agendeert / Lees meer

Agenda

Kantoorgebouw Maas Kristinsson Architecten, Daan Josee, Refläkt gebouw